Įsivaizduokite raiščius, kurie ne tik įmobilizuoja jūsų sąnarius, bet ir pasižymi magnetoterapiniu poveikiu. Tai ne svajonė – tai „BagPad®“   magnetoterapiniai raiščiai aktyviam judėjimui. 

Aukštos kokybės, imobilizuojantys magnetiniai raiščiai „BagPad®“ aktyviam laisvalaikiui, tinkantys tiek fiziniam darbui, tiek kasdienei veiklai. „BagPad®“ raiščiai greičiau sušildo raumenis, paruošia juos apkrovoms. Po fizinės veiklos padeda raumenims greičiau grįžti į įprastą būseną ir išvengti nemalonių pojūčių. Raiščiai imobilizuoja raumenis bei sąnarius, taip saugodami juos nuo pasukimų, paktypimų, patempimų, išnarinimų ar kitų traumų. Magnetiniai raiščiai padeda malšinant  įvairius skausmus, taip pat mažina nuovargį, įtampą, gerina raumenų tonusą bei aktyviną kraujotaką. Gaminiai pagaminti iš specialaus, antibakterinio audinio, kuris saugo nuo nemalonaus kvapo.

Inovacinė magnetoterapija - „BagPad®“ raiščiai apjungia aktyvų judėjimą su magnetoterapiniais principais. Magnetai, kurie įmontuoti į raiščių struktūrą, stimuliuoja kraujotaką ir gali padėti mažinti uždegimus, skausmą bei prisideda prie greitesnio regeneracijos proceso. „BagPad®“   magnetiniai raiščiai tinkami ne tik sportininkams, bet ir visiems, kurie nori palaikyti aktyvų gyvenimo būdą. Jie lengvi, patogūs ir universalūs, tad puikiai tinka tiek treniruotėms, tiek kasdieniam naudojimui. „BagPad®“ raiščiai aktyviam judėjimui išsiskiria tuo, jog jie užsisegu kiek tvirčiau ir laikosi stabiliau nei kiti magnetoterapiniai raiščiai, taip sukurdami apsaugą nuo nuslinkimų, nukritimų judėjimo metu.

„BagPad®“ magnetoterapiniai raiščiai aktyviam judėjimui yra puikus būdas palaikyti tinkamą  sąnarių ir raumenų būklę gyvenant aktyviai. Juos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.VitaHome.lt . Garantuojame, jog kaina atitinka kokybę. Investuokite į savo sveikatą ir gerą savijautą. Visi originalūs magnetiniai raiščiai pagaminti Vokietijoje ir yra sertifikuoti. Pirkite internetu ir taip taupykite savo laiką, vos keli mygtukų paspaudimai ir ir mėgaukitės magnetoterapija net ir namuose. 

Product added to compare.