Filtruoti pagal
Kaina €

Miegas yra labai svarbus žmogui. Tai ne tik atgaivina ir atstato organizmą, bet ir yra svarbus sveikatos bei gerovės faktorius. Miego metu organizmas atsistato, įgyja energijos, stiprinami imunitetas bei gebėjimas susikaupti bei mokytis. Nepakankamas miegas gali sukelti daugybę sveikatos problemų, įskaitant nuovargį, blogesnį koncentracijos lygį, sumažėjusią imuninę sistemą, padidintą širdies ligų riziką ir netgi psichologinius sutrikimus. Todėl svarbu rūpintis gera miego kokybe ir trukme, siekiant išlaikyti gerą fizinę ir psichologinę sveikatą.

Pagalvės įtaka miegui

Pagalvės gali turėti didelę įtaką miegui. Teisingai pasirinkta pagalvė gali padėti išlaikyti tinkamą kaklo ir galvos padėtį miegant, todėl tai gali turėti tiesioginį poveikį miego kokybei ir patogumui. Keletas dalykų, kuriuos svarbu apsvarstyti pasirenkant pagalvę:

Aukštis ir kietumas: pagalvės aukštis ir kietumas turėtų būti pritaikyti prie jūsų mėgstamos miego pozos. Pavyzdžiui, miegant ant nugaros, aukštesnė, bet ne per aukšta pagalvė, gali padėti išlaikyti kaklo liniją su stuburu. Miegant ant šono, pagalvė turėtų būti kiek žemesnė, kad laikytų galvą ir kaklą taisyklingoje pozicijoje ir ryte nebūtų nugulėjimo skausmų.

Medžiaga: pagalvės miegui medžiaga taip pat gali būti svarbi. Natūralios medžiagos, tokios kaip medvilnė, bambukas arba vilna gali būti malonesnės ir leisti odai kvėpuoti. 

Alergijos arba jautrumas: jei esate alergiškas tam tikroms medžiagoms ar turite jautrią odą, svarbu pasirinkti pagalvę, kuri nekelia alerginių reakcijų ir yra antialerginė bei antibakterinė.

Asmeniniai poreikiai: kiekvienam žmogui gali prireikti skirtingos pagalvės, priklausomai nuo miego pozicijos, asmeninių poreikių ir patogumo. Kai kurie mėgsta labai minkštą pagalvę, o kitiems patinka kietos arba formuojanti pagalvė. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į pagalvės aukštį, ar jis bus tinkamas ir atitiks Jūsų kasdienio miego įpročius.

Taigi, kokią rinktis? Svarbiausia atrasti pagalvę, kuri suteikia jums komfortą ir palaiko tinkamą kaklo bei galvos poziciją, kad miegas būtų kokybiškas ir atgaivinantis. Jei turite nuolatinių miego problemų arba kaklo skausmų, nežinote kokio aukščio pagalvės jums būtų tinkamos – rinkitės pagalvę su išimamu užpildu.

Miego komfortas ir sveikata yra neatsiejama nuo tinkamai parinktų miego atributų. Kai kalbame apie pagalves, kurių viršutinis audinys yra 100% vilna, o užpildas - 100% PES, susiduriame su puikiausiu abiejų pasaulių deriniu. Šios pagalvės savybės gali turėti teigiamą poveikį miegui, suteikti jums komforto ir tuo pačiu būti draugiškos aplinkai.

Pagalvės su vilnos viršutiniu audiniu.

Vilna yra natūrali, kvėpuojanti medžiaga, turinti savybių, kurios gali pagerinti miego kokybę. Jos natūrali šiluma reguliuoja temperatūrą, leidžia odai kvėpuoti ir suteikia jaukumo, ypač esant vėsesniam orui. Vilnos pagalvės viršutinis audinys yra švelnus, šiltas ir gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško natūralumo ir komforto miego metu. Taip pat reikia nepamiršti, jog naudojant pagalvę be užvilkimo, vilnos plaukeliai atlieka galvos mikromasažą.

PES užpildas: kodėl tai teisingas pasirinkimas?

100% PES (poliesterio) užpildas taip pat turi savo privalumų. Poliesteris yra lengvas, elastingas ir atsparus deformacijoms. Tai geras pasirinkimas, jei ieškote pagalvės, kuri būtų ilgaamžiška ir norite išlaikyti tinkamą bei nepakitusią pagalvės formą bei palaikymą kaklui per ilgą laiką. Kaip išsirinkti kokios pagalvės reikia, kai dauguma yra su PES užpildu gali būti ganėtinai paprasta, tereikia išsiaiškinti, koks pagalvės viršutinis audinys būtų tinkamiausias asmeniškai sau. 

Kokybiškos pagalvės pasirinkimas.

Miego kokybė ir komfortas priklauso nuo daugelio faktorių, o tinkamai parinkta pagalvė su vilnos viršutiniu audiniu ir PES užpildu gali būti vienas geriausių pasirinkimų daugeliui. Tai derinys, kuris suteikia jums tiek natūralumo, tiek ir ilgaamžiškumo privalumų.

Pasirinkdami pagalvę, kurios viršutinis audinys yra 100% natūralios vilnos, o užpildas - 100% PES, galite mėgautis gero miego kokybe. Miegojimo pagalvė, turinti šį derinį tarnaus jums ilgai, o pasirinkus pagalvę, kurios užpildas gali būti lengvai išimamas ar papildomas, užtikrins dar ilgesnį draugystės laiką. 

Pagalvė-volelis.

Pagalvės-voleliai yra siauros ir ilgos pagalvės, kurios gali būti naudojamos kaip papildomas palaikymas miegant arba patogumo elementas ne tik galvai. Šios pagalvėlės gali būti naudingos tam tikroms miego pozicijoms arba individualiems poreikiams miegant pateisinti. Šios pagalvės gali būti naudingos žmonėms, kurie turi specifinių miego poreikių ar nori palaikyti tam tikrą kūno dalį miegant. Pavyzdžiui, šios pagalvės gali būti naudingos tiems, kurie mėgsta miegoti ant šono, nes jos gali padėti išlaikyti tinkamą stuburo liniją ir sumažinti įtemptumo pojūtį kakle. Taip pat pagalvės-voleliai gali būti naudojami ne tik miegant, bet ir sėdint ar gulint, suteikiant palaikymą kūnui. Puikiai tinka naudoti ir keliams pakelti, ar pakišti po stuburo lenkimo linija, kad sėdint ar gulint nebūtų visiškai jokios įtampos jūsų kūnui. Pagalvės-voleliai gali būti puikus palaikymo elementas miegant ar tiesiog kaip papildomas komforto elementas, todėl tikrai verta apsvarstyti apie tokios pagalvės įsigijimą.

Kelioninės pagalvėlės.

Kelioninės pagalvėlės kaklui dažnai vadinamos kaklo pagalvėmis arba kelioninėmis kaklo atramomis. Jos yra specialiai sukurtos tam, kad būtų patogu ilsėtis arba palaikyti kaklą kelionės metu. Kelioninės pagalvėlės kaklui būna suformuotos taip, kad palaikytų kaklo natūralią liniją ir suteiktų patogumo ilgoms kelionėms. Jos būna lengvos, kad būtų patogu jas nešioti kelionės metu, o kad dar labiau palengvintų poilsį kelionių metu, mes siūlome jums vilnones pagalvėles kaklui. 

Pirkimas internetu.

Kadangi pagalvių rinkoje yra gausybė variantų, rinkdamiesi pagalvę, svarbu atsižvelgti į miego poziciją, asmeninius poreikius ir galimas sveikatos problemas. Miego kokybės gerinimas prasideda nuo tinkamai pasirinktos pagalvės. Jei norite išlaikyti gerą miego kokybę ir pabusti atsinaujinęs bei atgautas, investuokite į kokybišką miego pagalvę, kuri atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos pagalvės yra pasiūtos iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje. Esant poreikiui bet kokią pagalvę galime pasiūti jūsų norimų išmatavimų ir norimo aukščio, kad miegojimo pagalvė būtų sukurta specialiai jums. Taip pat galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė atitiks jūsų poreikius.

 

Product added to compare.