Patalynė yra viena iš esminių kiekvieno žmogaus kokybiško miego sudedamųjų dalių, kurios svarba siekia daugiau nei tik suteikti šilumą ir komfortą miego metu. Tinkamai parinkta patalynė gali prisidėti prie miego kokybės ir to, kaip jaučiamės atsigulę į lovą. Dėl šių priežasčių labai svarbu rinktis natūralių audinių patalynę. Ji taip pat labai svarbi ir mūsų mažiausiems. Vaikiškos antklodės yra svarbus elementas užtikrinant jūsų vaiko komfortą ir gerą miegą. 

Kaip išrinkti tinkamą antklodę vaikui?

Renkant antklodę vaikui, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus. Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į tai, kokie yra antklodės išorinis audinys ir koks užpildas. Vaikams, o ypač kūdikiams, geriausia rinktis antklodes, kurios būtų antialerginės, kad nesukeltų jokių alergijų. Mūsų klientai labiausiai pamėgo merino vilnos antklodes – jas renkasi ir sau ir savo mažiesiems. Merino vilnos antklodės suteikia natūralią šilumą ir patogumą, o tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dydžio pasirinkimas taip pat yra svarbus. Pavyzdžiui, 100x140 cm dydžio antklodės yra universaliausios, nes jos yra tinkamos nuo pačio mažiausio kūdikio iki maždaug 5-erių metų, priklauso nuo vaiko ūgio. Svarbu, kad antklodė būtų kiek didesnė, negu pats vaikas, kad po ja vaikas jaustųsi patogiai ir komfortiškai. 

Kodėl vilna?

Natūrali šiluma ir termoreguliacija: merino vilna puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, reguliuodama šilumą. Tai leidžia vaikui jaustis patogiai ir šiltai žiemą, o vasarą – neperkaisti. 

Kvėpuojanti medžiaga: vilna yra natūrali, kvėpuojanti medžiaga, leidžianti orui cirkuliuoti ir išvengti prakaito susikaupimo, nes vilna išgarina drėgmę.

Atsparumas: merino vilna turi natūralių antibakterinių savybių, kurios gali padėti mažinti alergijų riziką ir laikyti antklodę švaresnę ilgiau. Dėl šios priežasties merino vilna puikiai tinka kūdikių antklodės užpildui. Idealus pasirinkimas, kai dar nežinai ar vaikas turės kokių nors alergijų. 

Ilgaamžiškumas: vilna gali būti ilgaamžė, jei tinkamai prižiūrima ji jums tarnaus ne vienerius metus. Renkantis kokybišką vilnonę antklodę, renkatės investiciją į savo ateities miego kokybę ne vieneriems metams.

Sezoniškumas.

Vilnonės antklodės, ypač pagamintos iš merino vilnos, yra optimalus pasirinkimas visais metų laikais. Merino vilna yra natūrali medžiaga, kuri puikiai reguliuoja temperatūrą. Tai svarbu užtikrinant jūsų vaiko komfortą miegant. Renkantis antklodes skirtingiems sezonams, reikia atkreipti dėmesį, kad žiemai geriau rinktis didesnio tankio antklodes, o vasarai – mažesnio. Nėra vieno teisingo atsakymo į klausimą „kokią rinktis“, nes kiekvienas vaikas individualus ir renkantis antklodę, reikia atkreipti dėmesį į jo individualius poreikius. 

Antklodės kūdikiui

Renkantis vilnonę antklodę kūdikiui, svarbu atkreipti dėmesį į dydį, medžiagos kokybę ir gamintojo patikimumą. Tai gali būti puikus būdas suteikti jūsų kūdikiui šiltą, saugų ir komfortišką miegą. Prieš pirkdami galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie padės atrasti labiausiai tinkantį variantą jūsų mažyliui. Kūdikių antklodės gali būti skirtingų dydžių, priklausomai, koks dydis labiausiai tinkamas jūsų mažyliui ir kokia kūdikio lovytė. Jeigu pradžioje vaiką migdote lopšelyje, tai reikėtų antklodės, kuri būtų kiek mažesnė už įprasto standarto antklodes. Tai nėra problema, nes mes galime jums pasiūti bet kokio reikalingo dydžio antklodę.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausų antklodžių kūdikiams ir vaikams pasirinkimą. Visos antklodės siuvamos iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje. Dėl šios priežasties galime pasiūti antklodes jums reikalingų išmatavimų nuo mažiausios, tinkančios į lopšiuką, iki antklodės vaikams, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Taip pat galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė atitiks jūsų poreikius.

Product added to compare.