Apsauginis pagalvės užvalkalas "Energon" yra specialiai sukurtas, siekiant užtikrinti ne tik pagalvės higieną, bet ir sveikesnį miegą. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, šis užvalkalas turi kelias esmines savybes, kurias itin vertina mūsų klientai.

"Energon" užvalkalo medžiaga yra aprūpinta antibakterinėmis savybėmis, kurios mažina bakterijų dauginimąsi, atbaido dulkių erkutes ir patalines blakes. Tai yra esminis aspektas, siekiant išlaikyti saugią miego aplinką ir užtikrinti kokybiškesnį miegą.

Siekiant užkirsti kelią dulkių erkėms ir alergenams, "Energon" pagalvės apsauginio užvalkalo sudėtyje yra sidabro jonų bei eterinių aliejų. Jie veikia kaip barjeras, užtikrinantis, kad alergenai ir bakterijos nebepatektų į pagalvės vidų.

Antibakterinis apsauginis pagalvės užvalkalas puikus būdas greitai ir efektyviai išspręsti alergijų klausimus. Dabartiniame gyvenime ritme, kai aplink vyrauja skubėjimas, itin patogi galimybė įsigyti užvalkalą internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti net 2-ių dydžių apsauginius pagalvės užvalkalus, 50x60cm ir 50x80cm dydžio. Pasirinkite tinkamą dydį ir vos kelių mygtukų paspaudimu užsisakykite geresnio ir saugesnio miego pagalbininką. Taip pat visi „Energon“ užvalkalai gaminami Vokietijoje, todėl galime užtikrinti, kad originalių gaminių kaina ir kokybė atitiks kiekvieno lūkesčius. Apsauginis pagalvės užvalkalas "Energon" yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina miego higieną ir komfortą. Miegokite saugiai, miegokite su www.VitaHome.lt kokybiškomis prekėmis.

Product added to compare.