Vilna, kaip natūralus ir šiltas audinys vis populiaresnis ne tik drabužių gamyboje, bet ir neįkainojama medžiaga namų interjero aksesuarams gaminti. Viena iš pastebimai augančių tendencijų yra vilnos pagalvėlės kėdėms, kurios suteikia ne tik šilumos ir komforto, bet natūralaus stiliaus jausmo namuose.

Kodėl vilnos kėdės pagalvėlės?

Vilna yra ne tik maloni liesti, bet ir atspari dėvėjimui. Ji turi termoreguliacinių savybių, dėl to pasėdukai tampa dar malonesni. Dėl šios priežasties vilnos pagalvėlės puikiai tinka ne tik žiemos metu, bet ir vasarą. Vilna yra atspari dulkių erkutėms ir neprisitraukia įvairių kvapų, todėl vilnos pagalvėlės ant kėdžių ilgai išlieka higieniškos.

Lengvas pritaikymas

Vilnos kėdės pagalvėlės gali būti ne tik funkcionalios ar praktiški paminkštinimai, bet ir stiliaus detalė namuose. Jų natūralumas leidžia lengvai priderinti šias pagalvėles prie bet kokio interjero. Norint didesnio komforto, galima rinktis pagalvėlę, kuri dedama ne vien ant sėdimosios dalies, bet ir ant atlošo, taip suteikiama dar daugiau patogumo ir sėdėdami galėsite džiaugtis natūralumo oaze. Pagalvėles galite drąsiai panaudoti ne tik namuose, bet ir darbe, kai tenka ilgai sėdėti vienoje vietoje, pavyzdžiui, dirbant kompiuteriu.

Pirkimas internetu

Lengviausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas atsinaujinti ir patirti kasdienį komfortą, tai įsigyti vilnos pagalvėles internetu. Taip taupysite savo laiką ir galėsi išsirinkti labiausiai patikusį dizainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje visos vilnos pagalvėlės siuvamos iš kokybiškų medžiagų, Lietuvoje, todėl galime garantuoti, kad kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius.

Product added to compare.