Ieškantiems prasmingos ir praktiškos dovanos naujagimiui, mes turime ką pasiūlyti. Vilnoniai batukai kūdikiams – tai ne tik šilti bei minkšti, bet ir unikalus pasirinkimas, kuris taps ne tik šilumos šaltiniu, bet ir ypatingu prisiminimu ateičiai. 

Vilnoniai batukai yra ne tik stilingi, bet ir minkšti, suteikiantys mažyliui jaukumą ir šilumą. Ši natūrali medžiaga puikiai išlaiko kūdikio kojytes šiltomis. Merino vilnos gaminiai puikiai izoliuoja nuo šalčio, todėl vilnoniai batukai idealiai tinka nuo pirmosios naujagimio dienos.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys vilnoniai batukai kūdikiams gaminami iš kokybiškos vilnos, kuri yra hipoalergiška, todėl jūsų mažyliui nekils jokių alerginių reakcijų. Vilna reguliuoja drėgmės kiekį, todėl vilnoniai batukai išlaiko sausą aplinką aplink kūdikio kojytes. Labai svarbu ir tai, kad vilna prisitaiko prie kojų formos, todėl natūralios medžiagos batukai puikiai tinka kiekvienam naujagimiui.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra ir vilnoniai batukai kūdikiams su dekoratyviniu kaspinėliu, ir vilnoniai tapukai su ypatingai patogiu užsegimu priekyje. Dydžiai, nurodyti lentelėse, yra tinkantys naujagimiams ir kūdikiams iki maždaug metukų. Užsisakykite internetu natūralios vilnos pirmuosius batukus kūdikiui, arba kaip dovaną einant lankyti naujagimio ir suteikite pastovios šilumos ir jaukumo pojūtį patiems mažiausiems. Tokia dovana visada bus prasminga ir naudojama. Nereikės nerimauti, kad kažkas jau padovanojo. Batukų ir tapukų niekada nebus per daug! Mūsų tapukai ir batukai kūdikiams yra siuvami Lietuvoje, mūsų siuvykloje, todėl galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius.

Product added to compare.