Miegmaišiai kūdikiams yra puikus pasirinkimas norint užtikrinti jūsų mažylio ramų ir šiltą miegą. Švelnūs ir kokybiški miego maišeliai tapo populiariais tarp tėvų, kurie nori suteikti savo kūdikiams ne tik komfortą, bet ir šilumą bei ramų miegą visos nakties metu. 

Dažniausias tėvelių pasirinkimas yra vilnonis miegmaišis. Vilna yra natūralus šilumos izoliatorius, todėl kūdikiai jausis šiltai net šalčiausiomis naktimis. Be to, vilna yra labai minkšta ir švelni, suteikdama jūsų mažyliui jaukumo jausmą. Vilnonis miegmaišis leis odai kvėpuoti, todėl kūdikėlis nei perkais, nei sušals. 

Miegmaišiai kūdikiams pagerina vaikų miego kokybę ir suteikia daugiau poilsio. Naudojant miegmaišį nakties miego metu, nebelieka net menkiausios rizikos, jog vaikas užsidengs nosytę, kaip gali atsitikti su antklode. Taip pat vaikui visą naktį bus šilta, kadangi jis nenusispardys ir nenusimes miegmaišio. Miego maišeliai turi platėjančios formos kirpimą, kad vaikai jaustųsi patogiai ir galėtų laisvai judinti kojytes ir judesiai nebūtų suvaržyti. Svarbu pasirinkti tinkamą dydį – pamatuoti vaiką nuo petuko iki kojų pirštų galiukų ir pridėti 15-20cm laisvumui. Kai mažylis miega ramiai ir nebelieka baimės, jog sušals, užsimes antklodėlę, tėvai taip pat daug ramiau miega. Rūpinkitės ne tik savo mažųjų miegu, bet ir savo pačių. 

Pirkite internetu

Vilnoniai miegmaišiai kūdikiams yra puikus būdas užtikrinti mažylio šilumą ir komfortą miegant. Pirkite internetu ir įsigykite miegmaišį, taupydami savo laiką ir net neišeidami iš namų – vos kelių klavišų paspaudimu. Mūsų internetinėje parduotuvėje miegmaišiai kūdikiams yra siuvami iš kokybiškų audinių, mūsų siuvykloje, Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius. 

Product added to compare.