Gimus kūdikiui labai svarbu, kad jis visą laiką jaustųsi šiltai ir komfortiškai. Dėl šios priežasties į pagalbą iškart galite pasitelkti vilnonius gaminius. Vilnonės pirštinės ne tik puikiai saugo mažutes rankutes nuo šalčio, bet ir suteikia mikromasažo pojūtį, kuris skatina kraujotaką. Ši natūrali medžiaga yra tobulas pasirinkimas  kūdikių odelei, todėl vilnonės pirštinės - geriausias sprendimas.

Merino vilna yra viena iš saugiausių ir švelniausių medžiagų kūdikiams. Ji leidžia odai kvėpuoti, reguliuoja temperatūrą ir nealergizuoja. Vilnonės pirštinės vaikams suteikia mažyliams šilumą, o tuo pačiu metu leidžia odai laisvai kvėpuoti, išvengiant perkaitimo ar sušalimo. 

Kūdikių pirštinėlės iš vilnos yra puikus būdas apsaugoti mažylio rankytes nuo šalčio ir stimuliuoti kraujotaką. Jos sukuria apsauginį barjerą tarp šalto oro ir kūdikio odelės. Geriausia rinktis pirštines, kurios būtų kumštinės, tai yra, be pirštų, kad vaikas jaustųsi ypatingai patogiai. Taip pat nuo seno žinoma, kad vilnonės pirštinės ypatingai tinka kūdikėliams, gimusiems kiek anksčiau. 

Vilna yra natūraliai atspari dulkių erkutėms ir neprisitraukia įvairių kvapų. Tai reiškia, kad vilnonės pirštinės vaikams, išliks švarios ir higieniškos ilgiau, neleisdamos nepalankiems mikroorganizmams daugintis.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite iš kokybiškų medžiagų siūtas, pirštinėles, pagamintas Lietuvoje. Dėl to galime jums patiks, kad kaina ir kokybė atitinka kiekvieno poreikius. Mes dirbame tam, kad kiekviena gauta prekė jus pradžiugintų!

Product added to compare.