Sveikatos ir higienos prekių grąžinimas

1. Visoms sveikatos ir higienos prekėms galioja ES ir LR nustatyta 2 metų garantija.

2. Pirkėjas turi teisę grąžinti sveikatos ir higienos prekę per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų.

3. Norint grąžinti prekę, Pirkėjas turi užpildyti atsisakymo formą čia arba pateikti laisvos formos prašymą, kuriame turi nurodyti šiuos duomenis:

  • Pirkėjo vardą ir pavardę;
  • Adresą;
  • Telefoną;
  • El. paštą;
  • Įvardinti sąskaitos-faktūros numerį ir išvardinti įsigytas prekes.

4. Prekių atsisakymo terminas 14 (keturiolika) kalendorinių dienų skaičiuojamas nuo tos dienos, kai Pirkėjui buvo įteiktos sveikatos ir higienos prekės.

5. Pirkėjas prekę gali grąžinti tik tuo atveju, kai yra nepažeista sveikatos ir higienos prekių pakuotė. Pirkėjas (higienos sumetimais) negali atsisakyti prekių, jeigu atidarė arba pažeidė sveikatos ir higienos prekių pakuotę, jeigu sveikatos ir higienos prekės buvo pagamintos pagal Pirkėjo pateiktas specifikacijas ar buvo kitaip personalizuotos pagal jo reikalavimus.

6. Pardavėjas grąžina Pirkėjui pinigus už prekes per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, kai Pardavėjas gauna iš Pirkėjo grąžintas prekes. Įmokos grąžinamos į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

7. Pirkėjas prekes su nepažeista pakuote turi grąžinti nurodytu adresu: S. Žukausko g. 2D, 50118, Kaunas arba į artimiausią paštomatą. Prekė turi būti saugiai ir tinkamai supakuota, kad nebūtų pažeista siuntimo metu. Prekės grąžinimo išlaidas dengia Pirkėjas.

8. Visi ginčai ir nesutarimai, kurie gali iškilti įsigijus sveikatos ir higienos prekes, sprendžiami abipusio susitarimo keliu, naudojantis sutartais ryšio kanalais. Tais atvejais, kai šalims nepavyksta susitarti, ginčai ir nesutarimai sprendžiami LR įstatymais numatyta tvarka.

Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti telefonu +37067496526 ar el. paštu info@vitahome.lt

Product added to compare.