Vilnonės šlepetės yra išskirtinės dėl natūralios vilnos šilumos ir komforto, kuris taip pat gali būti naudingas sveikatai. Tačiau svarbu žinoti, kaip rinktis tinkamas šlepetes ir kokia nauda sveikatai gali kilti naudojant šias šiltas bei kokybiškas šlepetes.

Kaip rinktis tinkamas vilnones šlepetes?

Reikia atkreipti dėmesį į vilnos rūšį. Vilnos pasirinkimas yra gana platus, pradedant nuo merino vilnos, kuri yra švelnesnė, ir baigiant kupranugario vilna, turinčia daugiau struktūros. Svarbu atsižvelgti į vilnos rūšį ir jos savybes, kad pasirinktos šlepetės atitiktų individualius poreikius.

Merino vilna: merino vilna yra gaminama iš merino (merinosų) avių vilnos. Šios avys yra specialiai auginamos siekiant gauti kokybišką vilną. Merino vilna yra žinoma dėl savo ypatingai švelnaus ir minkšto plauko, kuris yra šiltas, lengvas ir malonus liesti. Ji taip pat turi puikias termoreguliacines savybes, tad tinkamai prižiūrint ir naudojant gali būti patogi ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir šiltuoju metų laiku. Daugelis žmonių vertina merino vilną dėl jos unikalios savybės būti natūraliai atspariai kvapams ir ilgiau išlikti švariai.

Kupranugarių vilna: ši vilnos rūšis yra prabangus ir retas audinys, todėl gaminiai iš kupranugarių vilnos gali būti vertinami kaip aukštos kokybės, unikalūs ir išskirtiniai. Kupranugario vilnos produkcija gali būti kiek sunkesnė ir tankesnė, nei kitokios vilnos gaminiai.

Kokybė

 Aukštos kokybės vilna suteiks jums ne tik šilumą, bet ir ilgalaikį komfortą. Rinkitės kokybiškas šlepetes, pagamintas iš gerai apdorotos vilnos, kad jos ilgai tarnautų ir suteiktų maksimalų jaukumą ir komfortą kojoms.

Dydis ir Modelis

Šlepetės turi būti tinkamo dydžio, kokybiškos ir pasirinkto mėgstamo stiliaus, kad su šlepetėmis jaustumėtės taip patogiai, kaip ir basomis. Įsitikinkite, kad pasirinktas dydis ir modelis atitinka jūsų kojų matmenis ir asmeninius poreikius.

Šlepečių dydį reikėtų rinktis tokį pat, kokio dydžio avalynę nešiojate įprastai, arba vienu dydžiu didesnę. Namų šlepetės turi būti patogios ir neapspaustos, kiek laisvos, kad nesijaustų apspaudimo nemalonaus pojūčio.

Šlepečių tipai

Šlepetės gali būti skirtingų tipų, todėl svarbu išsirinkti labiausiai patinkantį. Šlepetės būna skirtingų medžiagų. Vienos gali būti iš vilnos tiek išorėje, tiek viduje, kitos gali būti su vilnos pašiltinimu, tačiau medvilnės audinio viršumi. Taip pat galite rinktis iš įsispiriamų šlepečių ir šlepečių-kojinių. Šlepetės būna skirtingų raštų, spalvų, todėl tereikia rinktis atrodyti patraukliausiai ir patogiausiai.

Kodėl verta rinktis vilnones šlepetes?

Termoreguliacinės savybės: vilna yra natūrali medžiaga, kuri reguliuoja kūno temperatūrą. Šlepetės iš natūralios vilnos gali padėti išlaikyti kojas šiltas, bet ne perkaitusias. Dėl šios priežasties merino vilnos šlepetės, kupranugarių vilnos šlepetės ar kitos vilnos rūšies šlepetės tinkamos gausiai prakaituojantiems žmonėms, nes natūrali vilna išgarina drėgmę. 

Prisitaikymas prie kojos: vilna prisitaiko prie kojų formos ir suteikia joms tinkamą palaikymą. Tai gali padėti išlaikyti teisingą kojų padėtį ir sumažinti įtampą pėdų srityje.

Natūralios savybės: vilna yra natūraliai atspari drėgmei ir prakaitui, todėl šlepetės iš vilnos mažiau linkusios sukelti nemalonų kvapą ar drėgmės jausmą. Taip pat avint vilnones šlepetes be kojinių, vilnos plaukeliai atliks mikromasažą.

Vilnonės šlepetės yra puikus pasirinkimas siekiant tiek jaukumo, tiek patogumo. Rinkitės aukštos kokybės šlepetes, atsižvelgdami į vilnos rūšį, dydį ir savo individualius poreikius, taip galėsite džiaugtis šiluma ir komfortu ilgą laiką.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausų vilnonių šlepečių pasirinkimą. Visos šlepetės pagamintos iš kokybiškos vilnos, mūsų siuvykloje, Lietuvoje. Kadangi šlepetes siuvame patys, galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė būtų atitinkamos. 

Product added to compare.