Apsauginiai vidpadžiai „Energon“ – saugi apsauga Jūsų kojoms nuo kenksmingų aplinkos poveikių. Vidpadžiai „Energon®-Protect“ savo audinių sudėtyje turi sidabruotų gijų ir aktyvuotos anglies („Carbosan-Aktivkohle“). Šie elementai papildo vidpadį antibakterinėmis savybėmis, kurios saugo pėdas nuo pėdų grybelio, bakterijų ar mikrobų. Viršutinė dalis yra iš „Energon“ sidabruotų gijų audinio, o apatinė – iš prakaitui ir drėgmei laidaus audinio, jau minėtosr, aktyvuotos anglies pagrindu. Kadangi vidpadžių audinys taip pat yra švelnus ir minkštas, naudojant juos, batus galima dėvėti net basomis kojomis, o padas, padengtas neslidžia specialia medžiaga, užtikrins, kad vidpadis neslidinės, todėl komfortas avint batus su „Energon“ vidpadžiais padidės. 

Kadangi vidpadis yra laidus drėgmei, jis leidžia odai kvėpuoti, dėl to naudojant vidpadžius pastebimai sumažėja kojų prakaitavimas ir naikinamas nemalonus kvapas. Kasdien avėdami šiuos, apsauginius „Energon®-Protect“, vidpadžius jausitės žvalūs, pilni energijos.

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.VitaHome.lt galite lengvai, vos kelių mygtukų paspaudimų įsigyti reikalingo dydžio vidpadžius internetu. Dydžiai galimi nuo 36 iki 47, taigi, kiekvienas ras sau reikalingą. Visi apsauginiai vidpadžiai pagaminti Vokietijoje ir yra sertifikuoti. Užtikriname, kad kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius. Rinkitės kokybę, rinkitės VitaHome.lt

Product added to compare.