Aukštos kokybės antialerginė - antibakterinė apsauga Energon yra prekių linija „Energon®-Protect“. Šios linijos gaminiai pagaminti iš specialaus laidaus orui, odos nedirginančio ir  antibakterinio „Energon®-Protect“ audinio, tinkančio jautriems bei alergiškiems žmonėms. Audinio gamyboje naudojami pasidabruoti siūlai, kurie stabdo bakterijų dauginimąsi ir užtikrina visapusišką higieną. Specialiame audinyje panaudoti natūralūs eteriniai aliejai, kurie yra išgaunami iš levandų, eukalipto ir citrusinių vaisių. Šis eterinių aliejų mišinys, veiksmingai bei atbaido neleidžia daugintis  patalinėms blakėms ir naminėms dulkių erkėms.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti apsauginių „Energon“ čiužinio užvalkalų, kurie apsaugos čiužinį nuo bakterijų ir dulkių erkučių bei pagalvės užvalkalus, kurie prisidės prie geresnio, higieniškesnio ir saugesnio miego kūrimo. Taip pat rasite vidpadžių 36-47 dydžių, kurie taip pat naikina nemalonaus kvapo avalynėje atsiradimo priežastis. Rinkitės padaryti savo aplinką švaresne ir higieniškesne kasdien.

Svarbu paminėti, kad „Energon®-Protect“ gaminiai yra sertifikuoti „Greenfirst Geraniol“ CAS NR 106-24-1, Sidabras CAS Nr.: 7440-22-4. Rinkitės apsauginius „Energon“ gaminius ir įvertinkite patys higieniško miego kokybę ir pailginkite savo čiužinio ar pagalvės tarnavimo laiką.

Product added to compare.