Sprendžiant judėjimo negalią turinčių žmonių poreikius, dažnai iškyla įvairiausių sunkumų, nes norisi, jog siūlomos pagalbinės priemonės neįgaliesiems atitiktų jų poreikius ir padėtų kasdienybėje. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomas prekių asortimentas tiesiogiai susijęs su kasdienybės palengvinimu kiekvienam, turinčiam judėjimo negalią ir judantiems neįgaliojo vežimėlio pagalba.

Vokeliai

Vokeliai neįgaliųjų vežimėliams yra neatsiejama dalis užtikrinant jų mobilumą ir patogumą, ypač šaltuoju metų laiku. Šie vokeliai, sukurti specialiai vežimėliams, užtikrina šilumą, stabilumą ir saugumą, leisdami neįgaliesiems dalyvauti kasdieniame gyvenime be baimės sušalti. Vokeliai neįgaliesiems gali būti su: kailio, eko kailio, vilnos, artktinio fliso, mikrofibros pašiltinimu ir skirtingų formų. Kiekvienam reiktų pasirinkti sau tinkamiausią vokelį neįgaliojo vežimėliui, kad jis pateisintų visus lūkesčius ir visiškai atitiktų poreikius.

Reabilitaciniai batai

Labai svarbus atributas - reabilitacinius batai su medicininiu kailiu, kurie suteikia neįgaliesiems ne tik komfortą, bet ir terapinį poveikį. Šie batai su kailiniu vidumi padeda išlaikyti šilumą, gerina kraujotaką ir mažina diskomfortą, padedantį išvengti galimų nušalimų. Batai labai lengvai užsideda ant kojų, turi specialus lipdukus, kad galėtumėte patogiai juos užsisegti. Taip pat jie siuvami asimetriški, kad tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams būtų patogu užsisegti. 

Kiti reikmenys neįgaliesiems.

Mūsų asortimente taip pat rasite apsiaustų nuo lietaus, skraisčių, antklodžių, kurie pritaikyti ne tik neįgaliųjų vežimėliams, bet ir vaikštynėms. Prekės neįgaliesiems palengvina buvimą lauke skirtingomis ir nepalankiomis oro sąlygomis. Apsiaustai ir kitos prekės su specialiomis detalėmis, palengvina judėjimą ir užtikrina, kad neįgalieji išliktų sausi ir nesušalę. Prekės yra ir vaikams ir suaugusiems.

Iš esmės, prekės, kaip ir vokeliai neįgaliųjų vežimėliams, apsiaustai nuo lietaus ir reabilitaciniai batai su kailiu, ne tik suteikia praktinę naudą, bet ir gerina neįgaliųjų gyvenimo kokybę, leisdami jiems dalyvauti visuomenėje su didesniu savarankiškumu ir pasitikėjimu.

Patogumas.

Išsirinkus reikiamą prekę, palengvinsite savo kasdienybę. Tarkim vokelis padės greičiau susiruošti laikui lauke, nepriklausomai ar tai vaikas ar suaugęs. Nebereikia sluoksniuoti rūbų, bijant jog galūnės gali nušalti, užtenka pasodinti žmogų ir užtraukti vokelį, o esant poreikiui greitai nusirengti, viskas, ko reikia – atsegti vokelį, tai itin palengvina kasdienius pasibuvimus lauke. 

Naudinga žinoti, kad prekes, kurios yra su natūraliu kailiu ar vilna, prieš naudojimą rekomenduojama pašildyti. Galima palaikyti ant šildytuvo, kol susiruošite, taip šiluma bus išsaugoma ilgiau, kadangi natūralūs pluoštai veikia kaip šilumos izoliatoriai.

Pirkimas internetu.

Visos mūsų siūlomos priemonės neįgaliesiems, ne tik suteikia komfortą, bet ir pagerina kasdienybę bei padeda išlaikyti sveiką kūno temperatūrą ir kraujotaką, leisdamos jiems aktyviau ir patogiau dalyvauti kasdieniame gyvenime.

Norint įsigyti kurią nors prekę, susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime konsultaciją, o išsiaiškinus tikslinius Jūsų poreikius – pirmiausia prekę atsiųsime išbandyti nemokamai. 

Visos prekės neįgaliesiems yra pagamintos Vokietijoje ir yra sertifikuotos. Taip pat bet kurią prekę galima pasiūti pritaikius pagal kiekvieno asmeninius poreikius.

Kontaktai konsultacijai:

El. paštas: info@vitahome.lt; Tel. nr.: +3706 749 6526

Product added to compare.