Filtruoti pagal

Vilnonis paklotas – tai puiki investicija, suteikianti šilumą ir komfortą. Vilna yra natūrali medžiaga, kuri turi unikalių savybių – ji yra šilta, kvėpuojanti ir ilgaamžė. Vilnoniai paklotai dėl savo savybių yra puikus pasirinkimas. Jie suteikia jūsų poilsiui norimos šilumos, patogumo ir prabangos pojūtį.

Kuo ypatingi merino vilnos paklotai?

Merino vilna pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl atsigulę ant pakloto iš karto sušilsite, tuo pačiu gerėja miego kokybė, ilgėja miego trukmė, teigiamai atsiliepia sąnariams, bendram pojūčiui. Naudojant be paklodės, vilnos plaukeliai atlieka mikromasažą, dėl ko greičiau užmiegame. Mūsų internetinėje parduotuvėje esančių paklotų apatinė dalis – iš ekologiško ir draugiško aplinkai „Tencel“ audinio, kuris gaminamas nepridedant cheminių medžiagų, todėl nedirgina odos, yra antialerginis, apjungia geriausias natūralių pluoštų savybes.

„Tencel“ audinys efektyviau nei medvilnė sugeria ir pašalina drėgmę, papildo vilnonės pakloto dalies savybes ir užtikrina sausumo pojūtį viso miego metu, saugo čiužinį nuo drėgmės, nesudaro sąlygų veistis mikroorganizmas, pvz., naminėms dulkių erkėms. 

Dėl visų šių savybių mūsų siūlomi paklotai tinkami ir vaikams. Vaikiškas paklotas su merino vilna turi visas savybes kaip ir suaugusiųjų paklotai, todėl tiek suaugęs, tiek vaikas savo lovose, apdengtose vilnoniu paklotu galės jaustis lyg miegantis ant šilto debesėlio.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra vilnos pūko paklotai, kurie pagerins jūsų poilsio kokybę ir jausitės žvalesniais. Paklotai, atviros vilnos, arba su medvilniniu paviršiumi. Kiekvienas sau ras  tinkamiausią. Visi mūsų paklotai siuvami iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje, todėl galime pasiūti jums reikalingo dydžio paklotą, atitinkantį lovos išmatavimus. Taip pat, kadangi siuvame patys, kaina ir kokybė pateisins kiekvieno lūkesčius. 

Investuok į savo geresnį miegą. 

Product added to compare.