Šiandien vis daugiau tėvų ieško natūralių ir saugių būdų užtikrinti savo mažųjų atžalų gerovę. Merino vilna pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios daro ją puikiu pasirinkimu šiltiems ir minkštiems paklotams kūdikiams ir vaikams. Šiame straipsnyje pažvelgsime į tai, kodėl paklotai su merino vilna yra idealus pasirinkimas šeimoms, kurioms rūpi natūralumas ir komfortas.

Merino vilna garsėja savo išskirtinėmis savybėmis, kurios padaro ją ypatingai tinkama vaikams. Merino vilna puikiai izoliuoja nuo šalčio, yra minkštesnė ir lengvesnė už kitų avių vilnų rūšis. Merino vilna taip pat reguliuoja temperatūrą aplink apgaubtą kūną, todėl paklotai tinka tiek žiemą, tiek vasarą. Tai svarbu norint užtikrinti komfortą visais metų laikais. Labai svarbu yra tai, kad paklotai kūdikiams ir vaikams su merino vilna yra hipoalergiški, juose nesiveisia dulkių erkutės ir jie neįgeria jokių kvapų, todėl jie itin tinkami alergiškiems vaikams, taip pat tiems, kurių oda jautresnė.

Kadangi merino vilnos pluoštas yra minkštas, tai jis „nekanda“ odelės, nesukelia dilgčiojimo ar niežėjimo pojūčių, todėl yra tinkamas net kūdikiams. Taip pat paklotai su merino vilna sugeria drėgmę ir ją išgarina, dėl to miegant ant pakloto visada lieka sausumo pojūtis. Tai ypatingai svarbu vaikams, kurie miegodami gausiau prakaituoja. Naudinga žinoti, kad naudojant be paklodės, vilnos plaukeliai atlieka mikromasažą, aktyvinama kraujotaka, vaikas mažiau blaškosi, daug greičiau užmiega, todėl ilgėja miego trukmė ir gerėja miego kokybė.

Pirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kelias paklotų, su merino vilna, rūšis, iš kurių išsirinkite vieną, kuris jums atrodo tinkamiausias. Visi paklotai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje, dėl to galime užtikrinti, kad kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius. Taip pat, jeigu nerandate jums reikalingų pakloto išmatavimų, mes galime pasiūti pagal individualius poreikius. 

Product added to compare.