Vilnoniai raiščiai yra ne tik šilumą palaikantys aksesuarai, bet ir universalūs bei funkcionalūs raiščiai kūno šilumos balansui. Vilna puiki, plačiai paplitusi, natūrali, šilumą išlaikanti medžiaga. Vilnoniai raiščiai suteikia komfortą nugarai, kaklui, riešui ar keliui, padėdami išlaikyti šilumą, kai to labiausiai reikia.

Šildantys vilnoniai raiščiai

Apjuosus raiščiu maudžiančią kūno dalį, vilnos pūkeliai, „glostydami“ odą, atlieka mikromasažą, dėl ko apgaubta vieta sušyla, aktyvėja kraujotaka, tuo pačiu, nuo seno pastebėta, kad rimsta skausmas. Maudžiant sąnariams, pasitempus sausgysles ar esant bendram skausmui, vilnonis raištis izoliuoja apjuostą kūno dalį nuo šalto oro ir drėgmės, taip sumažindamas diskomfortą ir žmogus jaučia palengvėjimą. Raištį rekomenduojama dėvėti ant nuogo kūno po rūbais tiek namie, tiek darbe ar išvykoje nejaučiant jokio diskomforto.

Itin gerai apgalvota tai, kad vienas raištis tiktų kelioms kūno vietoms. Pavyzdžiui, kelio raištis išformuotas pagal kelį, todėl nevaržo judesių, leidžia laisvai judėti sąnariui, gali būti naudojamas ir alkūnei, o tarkim kaklo raištis – riešui.

Vilnoniai raiščiai internetu

Vilnoniai raiščiai kaina neišsiskiria iš kitų raiščių, tačiau jie iš kitų išsiskiria savo praktiškumu ir tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Savo sąnariams suteikite naują pojūtį su vilnoniais raiščiais. Visi mūsų internetinėje parduotuvėje esantys vilnoniai raiščiai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje. Užtikriname, kad kaina jus maloniai nustebins, kai kokybė atitiks jūsų lūkesčius.

Product added to compare.