Magnetoterapija yra senovės praktika, kuri pastaraisiais dešimtmečiais įgauna vis didesnį populiarumą kaip alternatyvi sveikatos priežiūros forma. Magnetoterapiniai gaminiai, įskaitant raiščius, paklotus su magnetais ir kilimėlius augintiniams, tampa vis labiau pageidaujamais sveikatingumo entuziastų ir natūralios sveikatos šalininkų tarpe.

Magnetoterapiniai raiščiai

Magnetoterapiniai raiščiai yra lengvai naudojami ir efektyvūs, kurie padeda pagerinti kraujotaką, mažinti skausmą ir skatinti greitesnį  raumenų atstatymą. Magnetoterapiniai raiščiai gali būti naudojami įvairioms kūno vietoms, o magnetinės jų savybės padeda mažinti uždegimą bei skatina natūralų gijimo procesą. Mūsų internetinėje parduotuvėje jų yra net 17.

Paklotai su magnetais

Paklotai su magnetoterapine sistema suteikia patogų ir efektyvų būdą pasinaudoti magnetinėmis savybėmis, nereikalaujančiomis papildomų pastangų. Šie paklotai klojami ant lovos, o jų magnetinės savybės ne tik pagerina kraujotaką, bet ir padeda atsipalaiduoti. Tai puiki priemonė tiems, kurie siekia ne tik sveikesnio kūno, bet ir geresnio miego.

Magnetoterapiniai kilimėliai augintiniams

Augintiniai taip pat gali pasinaudoti magnetoterapijos privalumais. Magnetoterapiniai kilimėliai gali padėti mažinti skausmą, greitinti sužalojimų gijimą ir pagerinti bendrą gyvūno gerovę. Tai natūralus būdas rūpintis jūsų augintinio sveikata ir komfortu. Ypatingai tinkami sergantiems gyvūnėliams ar sveikstantiems po operacijos.

Mūsų įmonė yra vienintelė Baltijos šalyse, platinanti „Magnoflex®“ gaminius. Visi gaminiai yra gaminami Vokietijoje, sertifikuoti ir turintys I klasės medicininių prietaisų sertifikatus. Rinkitės originalius, kokybiškus ir sertifikuotus gaminius – rinkitės www.VitaHome.lt

Product added to compare.