Vilnonė šildanti šlepetė, skirta vienu metu abiem kojom, yra ne tik praktiška, bet ir efektyvus pasirinkimas visiems, kurie kenčia dėl šąlančių kojų. Kodėl tai puiki kojų apavo pasirinkimo galimybė?

Unikalus dizainas ir komfortas.

Ši šlepetė pasižymi unikaliu dydžiu, kai abi kojos telpa į vieną šlepetę. Vos apsiavus šią šlepetę, abi Jūsų pėdas iškart apgaubia net 7 cm plauko ilgio švelnus, specialiai išdirbtas, avikailis, todėl pėdos iš karto sušyla, palaikoma optimali jų temperatūra. Tai puikiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, pavyzdžiui, prie kompiuterio, šlepetę galima naudoti ir namie ir darbe. Labai patogus, paprastas ir stilingas būdas visą darbo dieną laikyti pėdas šiltas taip išvengiant galimų peršalimo ligų, nes, kaip žinia, pėdų šiluma ypatingai svarbi. 

Šilumą palaikanti šlepetė taip pat puikiai tinka ir sėdint prie televizoriaus, ar skaitant knygą. 

Dėl savo natūralių savybių vilnonė šlepetė gali puikiai tikti ir žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Dažnai jų kojoms sunku sušilti ir išlikti šiltoms dėl sutrikusios kraujotakos, dėl to ši šlepetė puikus šios bėdos sprendimas.

Norint, kad šlepetė dar ilgiau laikytų šilumą, prieš ją avint, galima kurį laiką palaikyti šiltai, pavyzdžiui, ant radiatoriaus. Vilna veikia kaip izoliatorius, todėl taip pėdos greičiau sušils, šlepetė sulaikys sukauptą šilumą. 

Viena „Šildanti milžino pėda“ šlepetė geriau negu dvi ir dėl to, nes pėdoms lengva sušilti ir vienai nuo kitos, o avint be kojinių, natūralus avikailis suteiks ir mikromasažą, taip aktyvindamas kraujotaką.

Kodėl būtent ši šlepetė? 

Šlepetėje naudojamas natūralus avikailis, kuris išdirbamas Vokietijoje pagal technologijas, atitinkančias aukščiausius standartus. Avikailyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, taip pat jis natūraliai atstumia nešvarumus, užtikrina higieną, pasižymi antibakterinėmis, antialerginėmis savybėmis, nedirgina odos. Natūralus avikailis aktyvina kraujotaką, mažina pėdų nuovargį, diskomfortą, įtampą, todėl ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat, tiems, kuriems dėl kraujotakos specifikos nuolat šąla galūnės. Gaminys ypatingai minkštas, švelnus, labai malonus liesti, o tvirti audiniai užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

„Šildanti milžino pėda“ gali būti praktiška ir unikali dovana sau arba brangiam žmogui.

Product added to compare.