33.png

Įsigijus augintinį, jis tampa kaip šeimos narys. Jam suteikiame meilės, rūpesčio ir dėmesio. Tačiau auginant gyvūną, atsiranda ir atsakomybė. Dėl šios priežasties reikia pasirūpinti ne tik gyvūno sveikata, kai jis serga, maistu, bet ir kokybišku poilsiu. Tam puikiai tinka vilnoniai kilimėliai, ant kurių augintinis, nepriklausomai ar katė, ar šuo, galės komfortiškai ilsėtis.

Kilimėliai augintiniams iš vilnos yra ne tik šilti, bet ir naudingi. Natūralios vilnos pluoštas yra nealergizuojantis, neleidžiantis daugintis bakterijoms ar dulkių erkutėms. Kilimėlis iš vilnos turi antistatinių savybių – sugeria drėgmę ir ją išgarina, taip pat turi ir termoreguliacinių savybių, dėl ko gyvūnas nesušals ir neperkais. Vilnoniai kilimėliai puikiai tinka ne tik jauniems, bet ir vyresnio amžiaus gyvūnams bei tiems, kurie turi alergijų arba sutrikusią imuninę sistemą. 

Taip pat vilna puikiai žinoma kaip audinys, kuris savo plaukeliais atlieka mikromasažą, taip aktyvindamas kraujotaką ir skatindamas greitesnį atsistatymą ar gijimą. Tai svarbu ir mūsų mažiesiems šeimos nariams – mūsų keturkojams. Kilimėlis iš vilnos jūsų augintiniui gali tapti jo užuovėja ir saugia vieta namuose, kurioje mėgausis komfortiškesniu poilsiu. 

Pirkite internetu ir taip taupykite savo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.VitaHome.lt esantys vilnos kilimėliai augintiniams yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, mūsų siuvykloje, Lietuvoje. Nori kokybės - rinkis VitaHome.lt

Product added to compare.