Merino vilna – tai prabangus gamtos stebuklas, kurį galima paversti ne tik šiltu drabužiu, bet ir jaukiu kilimėliu jūsų namuose. Vienas iš geriausių būdų savo namuose sukurti natūralų jaukumą yra vilnos pluošto kilimėliai prie lovos, ar sofos. Jie ne tik puoš Jūsų namus, bet atliks ir praktišką funkciją – sušildys Jūsų kojas lipant iš lovos arba taps puikia poilsio vieta jūsų augintiniui. Iš savo klientų patirties galime pasakyti, kad merino vilnos pluošto kilimėliai yra itin universalus aksesuaras kiekvienuose namuose. 

Labai dažnai vilnos kilimėliai tampa gyvūnų poilsio užuovėja. Tankus vilnos pluoštas yra minkštas ir malonus pėdoms, o keturkojį augintinį sušildys akimirksniu bei apsaugos nuo šaltos grindų dangos. Apatinė sidabruota kilimėlio dalis pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kas užtikrina papildomą higieną. Taip pat ant kilimėlio augintinis ilsėsis po dienos nuotykių ir jausis kaip niekada energingas bei žvalus. Beje, jei šis gaminys yra naudojamas, kaip kilimėlis augintiniui, tada jis puikiai tiks bet kokio amžiaus šunims, katėms ir kitiems augintiniams.

Kaina taip pat yra svarbus veiksnys renkantis kilimėlį, taip pat renkantis internetu taupykite savo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje merino vilnos kilimėliai yra siuvami Lietuvoje, mūsų siuvykloje, todėl kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius. Investuokite į kokybę, rinkitės merino vilnos pluošto kilimėlius ir leiskite savo namams spindėti šiluma!

Product added to compare.