Naujagimiams ir kūdikiams yra svarbu ne tik šiluma, bet ir užtikrinti jiems patogumą ir saugumą. Vilnonės kojinės tampa nepakeičiama dalimi mažųjų drabužių kolekcijoje, suteikdamos švelnų ir šiltą bei malonų kutenimo jausmą mažyliams. Vilnonės kojinės naujagimiui - tai ne tik stilingas drabužis mažiesiems, bet ir pastovi šiluma. Vilna yra natūralus pluoštas, kuris puikiai reguliuoja temperatūrą, todėl jūsų kūdikiai apsaugoti nuo atvėsimo.

Kūdikių odai draugiškos - vilnonės kojinytės yra pagamintos iš švelnios, „kvėpuojančios“, orui laidžios vilnos, kuri yra puikus pasirinkimas alergiškiems vaikams ir net „ankstukams“. Jos saugo kūdikio odą nuo šalčio, besikaupiančios drėgmės, leidžia odelei laisvai kvėpuoti ir atlieka mikromasažą. Vilnonės kojinės naujagimiui yra lengvos, minkštos ir lanksčios, todėl jos suteikia maksimalų judrumą, tai yra, nevaržo judesių.

Vilnonės kojinytės kūdikiams yra puikus pasirinkimas, siekiant suteikti jūsų mažyliui šilumą ir patogumą. Internetinės parduotuvės suteikia galimybę lengvai ir patogiai įsigyti kokybiškas kojines, taip pat pirkdamas internetu gali sutaupyti savo laiką ir išsirinkti tinkamiausią variantą per trumpiausią laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios kojinytės kūdikiams yra pasiūtos Lietuvoje, mūsų siuvykloje, iš kokybiško vilnos pūko audinio, kad kiekvienas galėtų gauti tai, kas geriausia savo mažyliui.

Product added to compare.