Merino vilnos gaminiai ne tik jaukumui, bet ir sveikatai.

Merino vilna išsiskiria savo išskirtinumu ir praturtina įvairių gaminio tipų asortimentą, pradedant antklodėmis, pagalvėmis, chalatais ir baigiant paklotais. Kodėl merino vilnos gaminiai tokie ypatingi?

Antklodės

Merino vilna antklodėms suteikia prabangos ir šilumos jausmą. Ji yra ne tik minkšta, bet ir lengva, idealiai tinka tiek vasarai, tiek žiemai. Vasarinėse antklodėse vilnos dedama kiek mažiau, o žieminėse – daugiau, kad antklodė turėtų daugiau svorio ir veiktų ne tik kaip sulaikanti šilumą, bet ir kaip sunki antklodė – sumažinant užmigimo laiką.

Pagalvės

Šios vilnos naudojimas pagalvėms suteikia švelnumo, svarbiausia – jos natūrali savybė reguliuoti kūno temperatūrą. Tai puikus pasirinkimas ramiam ir sveikam miegui. Mūsų internetinėje parduotuvėje beveik visos pagalvės su išimamu užpildu, todėl jų aukštį galėse prisitaikyti pagal save.

Chalatai

Merino vilnos chalatai yra prabangūs, minkšti ir tuo pačiu itin šilti. Jie yra puikus pasirinkimas norint jaustis patogiai ir šiltai. Šiltus chalatus rekomenduojame rinktis kiek didesnius, negu nešiojate įprastus rūbus, kad jaustumėtės komfortiškai.

Liemenės

Liemenės iš šios vilnos taip pat suteikia šilumą ir stilių. Jos yra puikus priedas šaltuoju metų laiku, suteikiantis šilumą. Svarbiausia, jog merino vilnos liemenės neleidžia nei perkaisti nei sušalti visos dienos eigoje. 

Paklotai

Merino avies vilna naudojama ir kuriant paklotus. Naudojant paklotus be paklodės, jis taip pat atlieka ir mikromasažą. Jų natūrali šiluma ir minkštumas tampa geresnio miego priežastimi.

Ypatybės

Gaminiai iš vilnos tinkami ne tik suaugusiems, bet ir kūdikiams. Ji yra minkšta, šilta, lengva ir natūraliai reguliuoja kūno temperatūrą. Tai puikus pasirinkimas ne tik dėl komforto, bet ir dėl ilgaamžiškumo ir vertingumo.

Vilnos gaminiai mūsų internetinėje parduotuvėje yra lengvai užsakomi. Juos siuvame patys savo siuvykloje, Lietuvoje, todėl kaina ir kokybė visada yra geriausia. 

Product added to compare.