Vilnoniai gaminiai itin populiarūs ir patrauklūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Pagrindinės tokio susižavėjimo vilna priežastys – jos savybės. Visi žinome, kokia vilna švelni, maloni, natūrali, ilgaamžiška, universali ir tinkanti įvairiems metų sezonams. Žiemą su vilna sušilsite, o vasarą jausite malonų vėsumą, nes ji puikiai sugeria bei išgarina drėgmę. Jos pritaikomumas kasdienybėje taip pat žavi. Nuo šiltų drabužių iki jaukiausių gaminių Jūsų namams: pagalvių, antklodžių, paklotų ir kt.

Puiki žinia, kad visomis puikiomis vilnos savybėmis galite pasinaudoti ir Jūs, nes VitaHome savo pirkėjams siūlo platų vilnos gaminių asortimentą. Čia rasite prekes skirtas kūdikiams: batukus, pirštines, kojinaites, gultukus, miegmaišius; didesniems vaikams: pagalves, antklodes, paklotus, vidpadžius; moterims ir vyrams: chalatus, šlepetes ir kitus gaminius.

Vilną ir jos savybes pažįstame labai gerai! Jau daugiau kaip 20 metų savo pirkėjams siūlome sertifikuotus gaminius, atitinkančius aukštus kokybės reikalavimus. Be viso to, nuolat bendraujame su savo klientais, kad toliau tobulėtume ir galėtume pasiūlyti Jums pačias aktualiausias prekes.

Product added to compare.