44.png

Magnetoterapinis paklotas, pagamintas iš antibakterinių ir antialerginių savybių turinčio audinio, kuris savyje turi eterinių aliejų ir sidabruotų siūlų. Paklotas su magnetais mažina įtampą, stresą, gerina miego kokybę ir bendrą viso kūno savijautą. Pakloto viduje sumontuota magnetų sistema, užtikrina terapinį-profilaktinį poveikį: mažina įtampą, skausmą, stresą, o mažėjant šiems simptomams, gerėja miego kokybė ir bendra kūno savijauta. Tinka jautriems, alergiškiems žmonėms. Gaminiui suteiktas Vokietijoje išduotas patentas ir medicinos priemonės sertifikatas.

Magnetoterapinis paklotas veikia pagal magnetinės terapijos principus. Magnetai, įmontuoti į pakloto struktūrą, kuria magnetinį lauką, kuris gali turėti įtakos organizmo procesams. Tai gali prisidėti prie kraujotakos gerinimo, raumenų atpalaidavimo. Magnetoterapinis paklotas gali padėti sumažinti stresą ir įtampą. Magnetiniai laukai gali stimuliuoti endorfinų gamybą, kurie vadinami "laimės hormonais" ir todėl vien miegant ant pakloto su magnetais gali gerėti emocinė būsena.

Daugelis magnetoterapinio pakloto naudotojų pastebi, kad naudojant magnetoterapinį paklotą, miego kokybė pagerėja. Magnetinio lauko įtaka gali padėti mažinti nemigą ir sustiprinti gilų miegą, leidžiant organizmui atsigauti per naktį. Paklotas su magnetais gali palengvinti įvairius kūno skausmus ir jaučiamą diskomfortą. Tai gali būti naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių skausmų, įskaitant raumenų ir sąnarių skausmus.

Paklotas su magnetais gali būti puiki investicija į save ir gerą miegą. Sumažinkite stresą, pagerinkite miego kokybę ir gerinkite viso kūno savijautą pasinaudodami šiuo moderniu sprendimu. Įsigyti magnetoterapinį paklotą galite internetu, susisiekus su mumis el. paštu info@vitahome.lt . Taip pat galime suderinti konsultaciją, kurios metu konsultantai pristatytų jums paklotą ir atsakytų į visus rūpimus klausimus. Mėgaukitės geresne savijauta, mėgaukitės magnetoterapija.  

Product added to compare.