Ar kada nors jautėte diskomfortą ar įtampą sėdėdami automobilyje, ilgos kelionės metu? Jeigu atsakymas teigiamas ir ieškote būdų, kaip pagerinti savo kelionės patirtį bei tuo pačiu metu rūpintis savo sveikata, mes galime jums padėti. Magnetoterapinis autokilimėlis, tiesiamas ant sėdimosios dalies ir virš nugaros, gali būti atsakymas į neigiamos patirties sumažinimą. 

Magnetoterapinis kilimėlis nugarai gali padėti sumažinti skausmą nugaros srityje. Magnetoterapinis autokilimėlis naudoja magnetų energiją, kad gerintų kraujotaką ir sumažintų raumenų įtampą vien ant jo sėdint. Kilimėlio įmagnetinimas: 10 kintamo poliariškumo magnetiniai segmentai po 780 gausų nugaros srityje, 7 kintamo poliariškumo magnetiniai segmentai po 780 gausų sėdimosios dalies srityje. Šie kilimėliai, naudojami automobilių sėdynėms gali sumažinti sėdmenų ir nugaros skausmus, mažinti nuovargį, įtampą ir padėti išlaikyti koncentraciją kelyje. 

Magnetoterapinis autokilimėlis ne tik suteikia fizinį komfortą, bet ir veikia kaip magnetoterapinis prietaisas, kuris gali būti naudingas sumažinant ne tik skausmo mažinimui, bet ir gerinant bendrą savijautą. Kilimėlis nugarai su dvigubu panaudojimu – ant sėdimosios dalies ir nugaros srityje – užtikrina visapusišką efektą, veikiant abi kūno sritis vienu metu. Papildomas pliusas tai, jog magnetoterapinis autokilimėlis turi tvirtinimo juostą, kuri leidžia pritaikyti kilimėlį bet kokios formos automobilių sėdynėms.

Nuo šiol inovatyviais magnetoterapiniais gaminiais gali mėgautis kiekvienas, kadangi juos galima  įsigyti patogiai ir greitai – internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys magnetoterapiniai gaminiai yra sertifikuoti ir pagaminti Vokietijoje. Esame vienintelis oficialus Orgaterm įmonės gaminių ir garantijos jiems tiekėjas Baltijos šalyse, todėl galime užtikrinti, kad originalių prekių kaina ir kokybė atitiks kiekvieno poreikius.

Product added to compare.