Vilna yra švelni ir jautri medžiaga, todėl naudojant įprastas skalbimo priemones, galima ją pažeisti. Dauguma įprastų skalbimo priemonių gali sukelti vilnos pluoštų susilpnėjimą, susiaurėjimą ar netgi pirmalaikį spalvos išblukimą. Todėl svarbu pasirinkti priemones, kurios yra specialios valymo priemonės vilnai, yra švelnios, apsaugo vilnos savybes bei efektyviai pašalina nešvarumus.

Mūsų internetinėje parduotuvėje VitaHome.lt rasite du skirtingus, kokybiškus valiklius vilnai. Kiek plačiau apie juos:

Orgaterm valiklis vilnai ir kailiui

Dermatologų patikrintas ir patvirtintas valiklis yra ekologiškas. Pagamintas iš biologiškai skaidžių bei organiškų žaliavų, todėl yra saugus odai ir draugiškas aplinkai. Valiklio gamyboje nenaudojami jokie balikliai, konservantai, fermentinės ar kvapiosios medžiagos. Saugo nuo kalkių nuosėdų. Pagamintas Vokietijoje,

Wollsan skystas skalbiklis vilnai su alavijų ekstraktu

Skalbiklis švelniai valo audinį, išlaiko jo formą ir spalvą. Ploviklyje esančios sudedamosios dalys, linolinas ir alavijų ekstraktas – išsaugo audinio kokybę, suteikia gaivų kvapą ir nepažeidžia jo struktūros. Wollsan universalus skalbiklis tinka skalbimui tiek rankomis, tiek skalbimo mašina. Skalbiklis yra draugiškas aplinkai, jo sudėtyje nėra fosfatų. Biologiškai lengvai suyra. Pagamintas Vokietijoje.

Pirkite internetu

Patogiausia apsipirkti ir išsirinkti sau tinkamiausią skalbiklį renkantis internetu. Taip taupote laiką ir galite greitai išsirinkti labiausiai patikusį variantą. Įsigydami, visada įsitikinkite, kad kaina ir kokybė atitiks jūsų poreikius ir skalbikliai yra kokybiški. 

Product added to compare.