Vilnoniai vokeliai kūdikiams yra nepakeičiama gyvenimo dalis naujagimiams ir kiek paūgėjusiems kūdikiams. Jų šiltumas ir universalumas jums leidžia ne tik užtikrinti kūdikiui šilumą žiemos metu, bet ir pravers kasdienybėje. Vokeliai kūdikiams gali būti naudojami vietoje pleduko į vežimą ar net kaip miegmaišis šaltomis naktimis.

Kodėl vilnoniai vokeliai kūdikiams yra naudingi?

1. Šiluma ir komfortas naujagimiui: vilna yra puikus šilumos izoliatorius, todėl vilnoniai vokeliai tampa nepakeičiama šaltuoju metų laiku. Jų minkštumas ir šiluma suteikia jūsų kūdikiui jaukumą ir komfortą vežimėlyje ir miegamajame..

2. Universalumas kasdieninėse veiklose: vilnoniai kūdikio vokeliai yra universalūs ir pritaikomi įvairioms kasdieninėms veikloms. Juos galima naudoti kaip miegmaišį, vežimėlyje, pasivaikščiojimo lauke metu, arba tiesiog namie, kai trūksta papildomos šilumos.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti vokelių, kurie ne tik šilti, žieminiai ir vilnoniai, bet ir itin kokybiški. Iš Australijos gautas kailis išdirbamas Vokietijoje griežtai laikantis technologinių reikalavimų taikant ekologišką „Mimozos“ technologiją. Taip apdirbtas kailis naudingas mažylių, o ypač „ankstukų“ odelei. Jame nėra kenksmingų medžiagų, taip pat jis pasižymi antialerginėmis, antibakterinėmis savybėmis bei kailyje nesiveisia namų dulkių erkės. Naudojamas kailis kur kas geriau sugeria ir pašalina drėgmę nei sintetiniai audiniai, palaiko optimalią kūdikio kūneliui temperatūrą, todėl mažylis nesušals lauke net ir esant vėsiam orui. Vokelio paviršiui naudojamas purvą atstumiantis ir nuo lietaus bei vėjo saugantis nailono audinys. L formos užsegimas vokelio centre leidžia lengvai paguldyti mažylį ir esant poreikiui, greitai pakeisti vystyklus.

Vokelio galinėje dalyje yra specialios lipnios juostos, skirtos vokelių tvirtinimui ir užtikrinimui, kad jis neslidinės, taip pat yra saugos tvirtinimo, 5-ių diržų sistema. Vokeliai kūdikiams saugo nuo pragulų, nuospaudų. Mamos pastebėjo, jog kūdikiai, miegodami vokelyje, tampa kiek ramesni. Natūralus avikailis aktyvina kraujotaką.

Pirkite internetu ir išsirinkite jums tinkamiausią variantą, sugaištant vos kelias minutes. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite saugius, vokiškos kokybės vokelius, kurie pateisina kiekvieno lūkesčius ir kurių kaina atitinka kokybę ir naudą. Rinkis kokybę, rinkis VitaHome.lt

Product added to compare.