Vilnonė antklodė yra puikus pasirinkimas, siekiant ne tik sukurti jaukumą miegamajame, bet ir patirti natūralios vilnos privalumus. Tačiau, pasirenkant tokį svarbų miegamojo atributą, reikia atsižvelgti į kelis svarbius dalykus.

Kodėl vilnonės antklodės?

Vilna yra puiki natūrali medžiaga, turinti unikalių savybių: ji yra šilta, kvėpuojanti ir sugeba reguliuoti kūno temperatūrą. Tai reiškia, kad vilnos antklodės ne tik suteiks jums šilumą žvarbiomis rudens ar žiemos naktimis, bet ir leis jums jaustis patogiai ir komfortiškai, esant šiltam orui dėl savo oro pralaidumo savybių.

Kaip išsirinkti tinkamą vilnonę antklodę?

Dydis: Antklodės dydis turi būti tinkamas jūsų lovai ir pritaikytas asmeniniams poreikiams. Populiariausi dydžiai yra 140x200cm, 160x200cm ir 200x220cm. Svarbu atsižvelgti į tai, kad antklodė turi būti pakankamai didelė, kad uždengtų lovą ir suteiktų jums patogumą ir laisvumą šiltam miegui.

Kokybė: Kokybiškos antklodės gaminamos iš aukštos kokybės vilnos. Mūsų patarimas: verta investuoti į kokybišką produktą, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jums maksimalią šilumą bei komfortą.

Sezoninis naudojimas: Vilnos antklodės yra geriausias ir tinkamiausias pasirinkimas visiems metų laikams. Svarbiausia pasirinkti antklodę su užpildu, atitinkančiu reikiamą sezoną. Šiltoms naktims rekomenduojama rinktis mažesnio tankio, plonesnes, lengvesnes antklodes, o šaltoms – tankesnės vilnos, storesnes ir sunkesnes.

Merino avių vilna yra bene dažniausiai naudojama antklodėse dėl savo išskirtinių savybių. Ji yra lengva, šilta, nepasižyminti itin intesyviu kvapu. Merino vilnos plaukas yra minkštas, todėl neturi kandimo jausmo, būdingo įprastai vilnai. Merino vilnos antklodės tinkamesnės jautrią odą turintiems žmonėms.

Vilnonės antklodės vaikams.

Avies vilnos antklodės yra puikus pasirinkimas vaikams, kurie susiduria su alergijomis. Šios antklodės turi savybių, kurios nesukels alergijų. Vilna yra natūrali medžiaga, kuri nėra chemiškai apdorojama arba turėtų minimalų cheminių medžiagų pėdsaką. Todėl ji gali būti mažiau dirginanti alergijų turintiems vaikams. Taip pat labai svarbu, jog vilna turi natūralų atsparumą dulkių erkutėms ir bakterijoms, kurios dažnai yra alergijų šaltinis. Vilna reguliuoja kūno temperatūrą, todėl ji tinkamai pritaikoma ne tik žiemai, bet ir vėsesniems orams.

Vilnonės antklodės yra puikus pasirinkimas ne tik siekiant suteikti vaikams jaukumo miegamajame, bet ir mažinti alergijų riziką. Renkantis antklodę, svarbu rinktis aukštos kokybės vilną, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas alergiškiems vaikams.

Kokią rinktis?

Vis dėlto, kokios geriausios antklodės asmeniškai kiekvienam? Vieno atsakymo nėra. Renkantis antklodę, reikia atsižvelgti į daugelį niuansų: su kokio šiltumo, kokio storio, kokio sunkumo antklodėmis išsimiegate geriausiai, tokią ir turite rinktis. Svarbu atsižvelgti, jog kintant sezonams, kinta ir antklodės poreikis. Žieminės antklodės, sunkesnės, geriau tiks vėlyvam rudeniui, žiemai ir ankstyvam pavasariui, o vasarinės antklodės šiltesnėms naktims. 

Pirkimas internetu

Daugelis kokybiškų vilnonių antklodžių variantų parduodami internete. Tai suteikia platų pasirinkimą ir galimybę greitai palyginti skirtingus produktus, jų specifikacijas bei kainą.

Galutinis sprendimas dėl vilnonės antklodės pasirinkimo priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, tačiau žinant šiuos svarbius faktus, galite pasirinkti produktą, kuris atitiks jūsų poreikius tiek šilumos, tiek kokybės atžvilgiais. 

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų vilnonių antklodžių pasirinkimą. Visos mūsų asortimente esančios šiltos antklodės yra pagamintos Lietuvoje, mūsų siuvykloje, naudojant tik kokybišką vilną. Pas mus rasite prekių kaina atitinka jų kokybę. Negalint apsispręsti, kuri Jums tinka labiausiai, susisiekite su mūsų konsultantais, nurodytais kontaktais ir jie Jums padės apsispręsti. 

El. paštas: info@vitahome.lt; Tel. Nr. +370 674 96526

Product added to compare.